Каталог

Оплата і доставка

Оплата

Оплата товару готівковим платежем здійснюється кур'єру при отриманні замовлення

При постачанні по Україні – готівкою транспортної компанії за допомогою послуги зворотна доставка (вартість послуги – 2% від суми).

Платіжні термінали «Приват» карткою «Приватбанку» (послуга безкоштовна) або шляхом внесення коштів (комісія 1%, мінімум 4 грн.).

Через «Приват-24» за наявності картки «Приватбанку» та відповідної реєстрації.

Доставка по Україні

Доставка по Україні здійснюється транспортною компанією Автолюкс, Делівері,Нова пошта за вказаною Вами адресою. Оплата здійснюється післяплатою при отриманні товару. Витрати транспортної компанії на доставку вантажу оплачує клієнт при отриманні товару.

Доставка по Харкові

Кур'єрська служба виконує доставку замовлень з понеділка по суботу з 10 до 21 години за винятком святкових днів.

Доставка замовлення здійснюється протягом одного - двох днів із моменту оформлення замовлення. Також доставка можлива на день оформлення замовлення

Ми просимо всіх наших покупців виділяти мінімальний чотиригодинний інтервал для зустрічі із кур'єром. Наприклад, з 10 до 14 або 11 до 15. Протягом цього часу кур'єр гарантовано до вам приїде.

Кур'єр служби доставки обов'язково погоджує зустріч за 30-60 хвилин до доставки.

Оплата товару готівковим платежем здійснюється кур'єру при отриманні замовлення.

Оплата товару безготівковим платежем здійснюється на розрахунковий рахунок, після чого виконується доставка замовлення з необхідним комплект бухгалтерських документів.

Доставка замовлення на суму до 600гр-50гр

При отриманні замовлення перед оплатою ознайомтеся з цілісністю упаковки та комплектацією товару. Якщо Ви згодні з комплектацією та не маєте претензій до товару, можете сплатити кур'єру замовлення, підписавши товарну накладну про прийняття замовлення.

Самовивіз

Товар можна самостійно забрати за адресою м Харків Торговий центр "Барабашова" контейнер 110.

Умови, за яких товар повертається та порядок повернення на транспортних компаніях:

При виявленні бою, шлюбу, неповної комплектації та т.п. під час отримання товару в офісі фірми-перевізника, клієнту необхідно скласти акт у присутності представника цього співробітника організації та надіслати нам факсом або електронною поштою. Отримавши цей документ, ми обміняємо товар або повернемо вам гроші.

Обмін або повернення грошей за товар невідповідної якості або неповної комплектації може бути здійснено лише у разі виявлення проблеми у присутності кур'єра, продавця чи представника компанії-перевізника.

Згідно Закон України «Про права споживача» покупець має право обміняти товар чи повернути гроші за нього. Обмін або повернення грошей може бути здійснено тільки в тому випадку, якщо товар не був у використанні та зберіг свій товарний вигляд (упаковку, пломби, заводські маркування та і т.д.).

Замовлення на суму менше 200 грн в інші міста не надсилаються.